• Miejsce na reklame.

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, które w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki i wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Polecamy:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.